Loading...
Nápověda

Technologická omezení na hostingu Blueboard.cz


Nabízíme mnoho věcí neomezeně. Je ale jasné, že to nemůže platit na 100%, v rámci každé technologie vždy nějaká omezení platí. Neomezeně Vám tedy nabízíme naše služby podle pravidel FUP (Fair Use Policy), což znamená, že Vás nebudeme nijak omezovat, pokud toho nebude zneužíváno a použití bude v rozumných mezích.

Například nabízíme neomezeně e-mailových schránek. FUP v tomto případě funguje takto:

Pokud to budete potřebovat, můžete si vytvořit 50, 100, 500 i více e-mailových schránek. Prostě kolik chcete. Pokud toho však zneužijete a budete si u nás dělat freemailový server (s nadsázkou) s tisícemi mailů, budeme muset zasáhnout a domluvit se jinak.

Totéž se týká datových přenosů nebo počtu návštěv. Nechceme stanovovat žádné limity, kterých smíte maximálně dosáhnout.

Ale mohou nastat případy, že datové přenosy či počty připojení jsou opravdu extrémní a začne na nás tlačit i náš poskytovatel připojení. Pak je zase potřeba se s klientem dohodnout na jiném řešení.

Něco ovšem omezujeme, proč?

Aby hosting fungoval a ve výsledku jste byli spokojeni hlavně Vy, zákazníci, jsou nějaké věci, které omezujeme nebo se je snažíme alespoň hlídat. Důvodem není nic jiného, než snaha udržet všechny služby plně funkční pro všechny zákazníky.

Připravili jsme seznam omezení na našem hostingu, abyste s nimi mohli počítat:

© 2001-2022 Blueboard.cz s. r. o.